Hoş geldiniz...

Denizli’ de 1996 yılında kurulan ABC Tekstil Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 10.000 M2'si kapalı olmak üzere 24.000 M2 alanda, 170 kişiye istihdam sağlamaktadır. Aylık 30.000 adet bornoz ve 160 ton havlu üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz 30’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla Denizli ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Şirketimizin başlıca ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, Kanada, İngiltere, İsveç, Norveç, Danimarka, İspanya, İtalya, Belçika, Avusturya, Hollanda, Fransa, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Romanya, B.A.E., Ürdün, Tunus ve Cezayir bulunmaktadır.

En üst müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine kalite, güven ve istikrar ilkeleri doğrultusunda her zaman en iyi hizmeti verme çabası içerisindedir. Bu ilkeler doğrultusunda üretimdeki kalitesini Oeko-Tex standartlarında belirleyen şirketimiz, çevre bilincine de son derece duyarlıdır. Ayrıca, organik üretim için gerekli olan Gots sertifikasına da sahip olan şirketimiz BSCI standartlarına uygun olarak işçi güvenliğini de ön planda tutmaktadır. Ürün kalitesini TSE kriterlerine uygun hale getirmiş ve bu alandaki kararlılığını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne sahip olarak kanıtlamıştır.